LIGA NACIJA: Hrvatska – Francuska 1:2

U četvrtom kolu Lige nacija Hrvatskoj u goste dolazi Francuska, s kojom se naša reprezentacija sedam puta susrela i u svih sedam susreta nije niti jednom pobijedila.

Za Hrvatsku igraju : Livaković, Uremović, Lovren, Vida, Barišić, Badelj, Modrić, Pašalić, Badelj, Modrić, Pašalić, Vlašić, Perišić, Petković

Za Francusku igraju: Lloris, Mendy, Varane, Lenglet, Digne, Tolisso, N’Zonzi, Rabiot, Mbappe, Griezmann, Martial

Prvo poluvrijeme

1′ počela je utakmica, na Maksimiru je prava navijačka atmosfera

4′ Žuti karton za Dignea zbog prekršaja na Uremoviću

5′ Vlašić je zaradio žuti karton, zbog prekršaja na Mendyju

8′ Francuska postiže gol, strijela je uvijek dobro raspoložen Griezmann

15′ Francuska ponovno ima šansu da poveća svoje vodstvo ali Mbappe na sreću nije bio dovoljno precizan

25′ Perišić iz slobodnog udarca puca prema golu, ali lopta odlazi daleko preko gola

30′ Hrvatska je propustila sjajnu priliku da postigne gol za izjednačenje

45+ Završilo je prvo poluvrijeme, u kojem je Hrvatska ima dvije prilike koje nije iskoristila

Drugo poluvrijeme

46′ Na početku drugog poluvremena izbornik Dalić radi dvije zamjene u svlačionicu su ostali, Badelj i Pašalić u igru su ušli Kovačić i Brekalo

57′ Žuti karton zaradio je Uremović

65′ gooollll Vlašić postiže gol za poravnanje rezultata 1:1

69′ Hrvatska ima udarac iz kuta

77′ sjajna obrana Livakovića

78′ još jedna izmjena u Hrvatskoj iz igre izlazi Perišić u igru ulazi Bradarić

79′ Francuzi ponovno prelaze u vodstvo golom Mbappe

80′ Posljednja peta izmjena kod Hrvatske iz igre je izašao Vlašić, u igru je ušao Kramarić

90+ Francuzi su još jednom bili bolji od Hrvatske i upisali su još jednu pobjedu u Ligi nacija