PLAY OFF LIGA PRVAKA: GNK Dinamo – KF Skenderbeu 4:1

Uzvratna utakmica play-offa Lige prvaka, između Dinama i Skenderbeu, večeras je odlučujuća, za odlazak u tako željenu Ligu prvaka.

Dinamo  iz prve utakmice ima prednost od 2:1, ali također je vrlo bitno reći da je Dinamo bio puno bolja momčad u toj utakmici. Dinamo je stvorio niz odličnih prilika, dominirao cijelu utakmicu i potpuno zaslužio i uvjerljiviju prednost.

Za Dinamo igraju: Eduardo – Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić – Goncalo, Machado – Soudani, Ćorić, Pjaca – Hodžić

Za Skenderbeu igraju: Shehi – Vangjeli, Radas, Jashanica, Arapi – Progni, Lilaj, Shkembi, Esquerdinha – Latifi, Berisha

Prvo poluvrijeme
1′ Počela je utakmica. Dinamo od prve sekunde ima podršku sa tribina.Prvo poluvrijeme

6 Dinamo ima udarac iz kuta, lopta odlazi daleko od gola

9′ Dinamo vodi 1:0, gol je postigao Soudani

10′ Skenderbeu postiže gol 1:1, gol je postigao Esquerdinha

15′ Dinamo vodi 2:1, gol je postigao Hodžić.

17′ Žuti karton za Goncala

18′ Skenderbeu ima slobodan udarac, lopta pogađa vanjsku stranu vratnice

20′ Sigal puca prema golu Skenderbea, lopta odlazi iznad gola

22′ Drugi žuti kod Dinama, zaradio ga je Ćorić

23′ Skenderbeu ima slobodan udarac, lopta je leti iznad gola

27′ Pivarić je zaradio žuti karton zbog simuliranja

32′ Utakmicu sa tribina prati 16 888 gledatelja

45′ Soudani puca prema golu, lopta završava u rukama vratara Shehia

Završilo je prvo poluvrijeme,  puno obrata, Dinamo je u prvih 45 minuta zaradio tri žuta kartona, postigao dva gola, Skenderbeu je također postigao gol i nanizao par dobrih prilika, koje na sreću Dinama nisu realizirane u pogodak.

Drugo poluvrijeme

46′ Kiša je počela sve jače padati

48′  Dinamo sa igraćem manje, do kraja utakmice, Goncalo je napravio prekršaj gotovo kod gola gostiju i zaradio drugi žuti karton

52’Prva izmjena kod Dinama iz igre izlazi Hodžić, u igru ulazi Antolić.

55′ Dinamo ima udarac iz kuta, lopta leti u sredinu i Taravel postiže gol za 3:1

58′ Prva izmjena kod Skenderbea, iz igre izlazi Berisha u igru ulazi Olayinka

60′ Skenderbeu zaredao je tri udarca iz kuta, Dinamo sva tri puta uspješno to rješava

62′ Skenderbeu je pritisnuo Dinamo i sve više puca prema , vratima Modrih.

65′ Druga izmjena kod Skenderbea, iz igre izlazi Progni, u igru ulazi Nimaga

66′ Odlično je sada ubacio Ćorić, lopta je bila jako neugodna za Shehija da bi je na kraju ipak izbio.

67′ Druga izmjena u Dinamu iz igre izlazi Ćorić, u igru ulazi Rog

71′ Dobar udarac Pjace prema golu, gostiju, lopta leti preko gola

77′ Treća izmjena kod Dinama iz igre izlazi Pjaca, u igru ulazi Fernandes

78′ Treća izmjena i kod Skenderbea, iz igre izlazi Latifi, u igru ulazi  Hristov

80′ Dinamo postiže i svoj četvrti gol, gol je postigao Soudani

90′ Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade