LIGA PRVAKA: Juventus – Bacelona 1:3

LIGA PRVAKA:  Juventus – Bacelona 1:3

UŽIVO SA OLIMPIJSKOG STADIONA U BERLINU!

Olimpijski  stadion u berlinu spreman je za finale lige prvaka, sve je spremno za pravi nogometni spektakl koji će na terenu pružiti juventus i barcelona.

Barcelona po peti puta ide u lov po naslov europskog prvaka, juventus po treći puta ide u taj lov.

Ivan Rakitić, je među malobrojnim hrvatima koji će imati šansu osvojiti tu prestižnu nagradu.

Za Juventus igraju: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Evra; Marchisio, Pirlo, Pogba; Vidal; Tévez, Morata.
Za Barcelonu igraju: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Rakitić, Busquets, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar.

Prvo poluvrijeme

1′ utakmica nije ni počela napravljen je prekršaj na Rakitiću

2′ Juventus ima udrac iz kuta

4’Rakitić je postigao gol Barcelona vodi 1:0

6′ Vidal radi grubi prekršaj na Iniesti

8′ Sjajna akcija Juventusa, Vidal puca prema golu ali lopta leti preko gola

11′ Vidal je dobio žuti karton

12′  U prvih deset minuta, Barcelon kontrolira igru, Juventus je u utakmicu započeo malo nervoznije.

13′ Ponovo gužva ispred Juventusovih vrata, na sreću Bufon to brani.

15′ Prvi udarac iz kuta za Barcelonu, Rakitić ga izvodi, lopa pronali Albu, ali on promašuje gol.

25′ Morata pucaprema golu, lopta leti daleko iznad Barceloninog gola

27′ Neymar ponovo puca prema golu Juventusa, lopta leti ravno u ruke Bufona.

30′ Bonucci radi prekršaj na Suárezu

34′ Udarac iz kuta za Juventus, Pirlo se odlučio na kratko dodavanje

36′ Neymar radi prekršaj na Lichtsteineru

39′ Suárez puca, lopta odlazi pored vratnice

40′ Ponovo je gužva ispred Juventusovih vrata, Bufon ponovo sjajno brani

41′ Drugi žuti za Juventus, Pogba radi grubi prekršaj na Messiju

45′ Sjajna prilika za Juventus, ali Marchisio bio je neprecizan

45′  Završilo je prvo poluvrijeme, Barcelona vodi golom Rakitića od 4. minute, Juventus je imao par dobrih prilika koje nije iskoristio, da li će drugo poluvrijeme započeti s manjom nervozom, saznat ćemo uskoro.

Drugo poluvrijeme

46’Počelo je drugo poluvrijeme, obje momčadi nastavljaju u istim sastavima

55′ Morata postiže gol za  Juventus 1:1, opet smo na početku

58′ Juventus je dobio krila nakon postignut gola i stisnuo je Barcelonu

63′ Tevez u sjajnoj prilici da postigne gol, ali lopta leti iznad gola

64′ Sjajna akcija Inieste, ali ponovo lopta odlazi u ruke Bufona

65′ Juventus sve više prijeti, sada je pobga bio u sjajnoj prilici da postigne gol, ali Ter Stegen brani.

68′ Suárez postiže gol, Barcelona vodi 2:1, odbijena lopta Bufona dolazi do Suáreza i pon loptu posprema u gol

70′ Suarez zaradio žuti karton

72′ Neymar postiže gol rukom, gol se poništava

76′ Barcelona ima slobodan udarac izvodi ga Messi, Messi neprecizan, lopta leti iznad gola

78′ Prva izmjena u Barceloni iz igre izlazi  Iniesta, u igru ulazi Xavi Hernández

79′ Prva izmjena i kod Juventusa iz igre izlazi Vidal u igru ulazi Pereyra

82’Sjajna akcija Rakitića koji pronalzi Piquéa koji loptu puca preko gola

85′ Druga izmjena u Juventusu, iz igre izlazi  Morata u igru ulazi Llorente

89′ Treća izmjena kod Juventusa iz igre izlazi Evra, u igru ulazi Coman

90′ Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade