KHL: KHL Medveščak – Lev Prag 1:3

Nakon prve dvije utakmice u Ledenoj u kojoj su hokejaši Medveščaka ostvarili polovičan uspjeh, u brlog stiže najbolja češka momčad LEV iz Praga.

Mark French je za khl.hr izjavio kako će napraviti  neke promjene u sastavu jer nisu bili pretjerano zadovoljni s onim što su vidjeli u drugoj utakmici protiv Dinama iz Rige koju su izgubili 1:5.

Ledena večeras nije popunjena do posljednjeg mjesta, a stiglo je i tridesetak čeških navijača.

Utakmicu na golu Medvjeda započeo je Barry BRUST koji je tako zamjenio Mark DEKANICHA, dok je kod Čeha na golu Petri VEHANEN.

Započela je prva trećina

08:50 Medvjedi imaju igrača manje, zbog udarca palicom isključen je Foster KURTIS.

12:48 Niko KAPANEN je isključen zbog povlačenja, Medvjedi imaju igrača više.

Završila je prva trećina bez golova.

Počela je druga trećina

26:22 Obostrano isključenje Charles LINGLET kod Medvjeda je isključen zbog udarca palicom dok je kod LEV-a isključen Spencer HUMPHRIES zbog pretjerane grubosti. Momčadi igraju s istim brojem igrača.

37:29 GOL

0:1 Česi vode u Ledenoj. Erik CHRISTENSEN poslao je pak kroz noge Barry BRUSTA u mrežu Medvjeda, asistirao mu je Martin SEVC.

Završila je druga trećina.

Započela je posljednja trećina, Medvjedi gube 0:1.

43:30 Medvjedi imaju igrača više, zbog nedozvoljenog napada tijelom isključen je na dvije minute Martin THORNBERG.

45:08 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL

1:1 Brian WILLSIE postigao je izjednačujući pogodak za Medvjede na dodavanje  Kurtis FOSTERA i Ryan VESCEA.

45:57 Medvjedi imaju igrača manje.

48:00 GOL

1:2 Medvjedi su primili gol u trenutku kad je igrač koji je bio isključen Andrew MURRAY vraćao na led, pogodak je postigao Ryan O’BYRNE.

48:21 Medvjedi imaju igrača manje

50:52 GOL

1:3 Česi povećavaju vodstvo pogodak je nakon greške Medvjeda Fostera KURTISA postigao Tomas KUBALIK.

52:52 Medvjedi imaju igrača manje zbog naleta palicom iključen je Ivan SVARNY

58:48 Medvjedi opet imaju igrača manje isključen je Charles LINGLET.

Medvjedi su pozvali minutu odmora, i odmah nakon minute odmora opet su ostali bez još jednog igrača. Jer su imali previše igrača na ledu.

Minutu prije kraja utakmice Medvjedi su dočekali s dva igrača manje, ali rezultat se nije mjenjao. Utakmica je završila zasluženom pobjedom LEV-a 1:3.

Medvjedi u petak 13.09. u 19,30 sati igraju četvrtu domaću utakmicu u Ledenoj protiv Slovana iz Bratislave.